Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: yes
mn: тийм

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: no
mn: үгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
