Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: no
pa: ਨਹੀਂ
