Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: yes
pl: tak

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: view
pl: przeglądaj

en: created
pl: utworzono

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: no
pl: nie

en: Class
pl: Klasa

en: Append
pl: Dołącz

en: Replace
pl: Zamień

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Link label
pl: Tytuł odnośnika

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: Invalid URL.
pl: Nieprawidłowy odnośnik.

en: External URL
pl: Zewnętrzny URL

en: Drupal default
pl: Domyślne Drupala
