Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: yes
ps: هو

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: no
ps: نه
