Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel
