Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: yes
ka: დიახ

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Path
ka: გზა

en: no
ka: არა
