Tripal CV Browser (7.x-1.0-rc2) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: yes
mg: eny

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Help
mg: Fanampiana
