tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Field type
am: የመስኩ ዓይነት
