tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Field type
ast: Triba de campu

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta
