tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: URL
bn: ইউআরএল
