tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Label
bs: Oznaka

en: Field type
bs: Tip polja

en: Search results
bs: Rezultati pretrage
