tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Search results
cy: Canlyniadau chwilio
