tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Categories
da: Kategorier

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Label
da: Etiket

en: Local Search
da: Lokal søgning

en: Field type
da: Felttype

en: Search results
da: Søgeresultater

en: Field description
da: Felt beskrivelse

en: Index type
da: Indekstype

en: Progress
da: Fremdrift

en: Connections
da: Forbindelser
