tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Label
et: Nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Connections
et: Ühendused
