tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Label
fi: Tunnus

en: Field type
fi: Kentän tyyppi

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Connections
fi: Yhteyksiä
