tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Label
kk: Атауы

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері
