tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Label
nn: Etikett

en: Search results
nn: Søkeresultat
