tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Categories
oc: Categorias

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca
