tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Categories
ro: Categorii

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Label
ro: Etichetă

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Field title
ro: Titlu câmp

en: Progress
ro: Progres
