tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Categories
ru: Категории

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Label
ru: Метка

en: Local Search
ru: Локальный поиск

en: Field type
ru: Тип поля

en:  or
ru:  или

en: Search results
ru: Результаты поиска

en: Field title
ru: Заголовок поля

en: Field description
ru: Описание поля

en: Connections
ru: Отношения

en: Select fields to index
ru: Выбор полей для индексирования

en: Tuning
ru: Подстройка
