tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Search results
se: Ohcanbohtosat
