tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Label
sk: Označenie

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania
