tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்
