tripal_elasticsearch (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Categories
vi: Mục phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Label
vi: Nhãn

en: Local Search
vi: Tìm cục bộ

en: Field type
vi: Kiểu trường

en: Search results
vi: Kết quả tìm kiếm

en: Progress
vi: Tiến hành

en: Connections
vi: Kết nối
