tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Search results
af: Soektogresultate
