tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Label
be: Подпіс

en: Local Search
be: Лакальны Пошук

en: URL
be: Спасылка

en: Field type
be: Тып поля

en: Search results
be: Вынікі пошуку
