tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
