tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Label
ca: Etiqueta

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Field description
ca: Descripció del camp
