tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Categories
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Label
cs: Popisek

en: Field type
cs: Typ pole

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Field title
cs: Nadpis pole

en: Index type
cs: Typ indexu

en: Connections
cs: Spojení
