tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Label
el: Ετικέτα

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Search results
el: Αποτελέσματα αναζήτησης
