tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Field type
eo: Speco de kampo

en: Search results
eo: Serĉrezultoj
