tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Label
hr: Oznaka

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja
