tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Label
ja: ラベル

en: Local Search
ja: ローカル検索

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Search results
ja: 検索結果
