tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Label
km: ស្លាក

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក
