tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Label
lt: Etiketė

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai
