tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka
