tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ
