tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ
