tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Label
pl: Etykieta

en: Field type
pl: Typ pola

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Index type
pl: Typ indeksu

en: Progress
pl: Postęp

en: Connections
pl: Połączenia

en: Select fields to index
pl: Wybierz pola do indeksowania
