tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: URL
sq: Adresa URL

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit
