tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Field type
sr: Tип поља
