tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Field type
ta: புல வகை

en: Search results
ta: தேடல் முடிவுகள்
