tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Field type
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Search results
th: ผลการค้นหา
