tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Progress
ug: ماڭغىنى
