tripal_elasticsearch (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Categories
uk: Категорії

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Label
uk: Мітка

en: Local Search
uk: Локальний пошук

en: URL
uk: URL-адреса

en: Field type
uk: Тип поля

en:  or
uk:  або

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Field description
uk: Опис поля

en: Progress
uk: Поступ

en: Connections
uk: З’єднання

en: Select fields to index
uk: Вибір полів для індексування

en: Tuning
uk: Коригування

en: Indices
uk: Індекси
