tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Categories
bg: Категории

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Label
bg: Заглавие

en: Search results
bg: Резултати от търсенето
