tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Label
hu: Címke

en: Local Search
hu: Helykereső

en: URL
hu: Webcím

en: Field type
hu: Mező típusa

en: Search results
hu: Találatok

en: Field title
hu: Mezőcím

en: Field description
hu: Mező leírása

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Connections
hu: Kapcsolatok
