tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը
