tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Categories
is: Flokkar

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Connections
is: Tengingar
