tripal_elasticsearch (7.x-2.3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Label
ka: სათაური

en: Field type
ka: ველის ტიპი
